Panel
klienta
navsystems

Logistyka

Dlaczego warto inwestować w Systemy GPS w zakresie logistyki?

Każdy kto prowadzi firmę transportową ceni sobie czas, uczciwość oraz chęć z minimalizowania kosztów prowadzonego taboru. Systemy do zarządzania flotą oferują pełną kontrolę nad wymienionymi atrybutami. Obecne nowoczesne systemy GPS pozwalają nie tylko na śledzenie pojazdów na terenie całej Europy z dokładnością do 5m, lecz również między innymi na bieżącą kontrolę stanu paliwa, obrotów, i wielu innych czynników które ułatwiają zarządzanie flotą. Nowością są komunikatory z integrowane z danym systemem GPS, które pozwalają na komunikację pomiędzy kierowcą a spedytorem w ramach abonamentu telemetrycznego. Jeden abonament-wiele możliwości!. Koszty związane z wdrożeniem jednego z systemów które oferujemy zwracają się w przeciągu paru miesięcy-takie są fakty przy dzisiejszych cenach ropy. Kradzież paliwa, okrężne trasy które wybierają kierowcy załatwiając przy okazji mnóstwo innych nie koniecznie z wiązanych z pracą spraw, nadmierne przeciążanie pojazdów(jazda na wysokich obrotach)-wszystko to sprawia iż nieświadomie ponosicie Państwo ogromne koszty w skali miesiąca.
Nawet abonamenty wielkości 50zł są niczym w porówaniu z nadużyciami wymienionymi powyżej.
Nasza firma oferuje państwu systemy nawet z jedno złotowym abonamentem-i tylko od państwa zależy jak szybko zaczniecie oszczędzać!

Cztery podstawowe korzyści systemów GPS z zakresu logistyki:

 • Optymalizacja i planowanie trasy
 • Pełna kontrola czasu pracy kierowców, poziomu paliwa, z użycia silnika, i wielu innych czynników
 • Oszczędności w eksploatacji pojazdów,
 • Pełne bezpieczeństwo zarówno taboru jak i kierowców(24-godzinny monitoring pojazdów i ich ładunków)

Opis funkcjonalny systemów GPS:

Podstawą każdego systemu GPS jest układ nadawczy instalowany w pojeździe, który posiada rejestrator umożliwiający pełen zapis danych. Zbierane są one z czujników współpracujących z urządzeniem. Urządzenia te następnie przetwarzają wszystkie informacje na formę czytelnych raportów oraz wykresów które trafiają na państwa biurko za pomocą przeglądarki internetowej. Nowoczesne systemy GPS, które oferujemy nawet w wypadku braku zaniku sygnału GSM zapisują wszystkie parametry w swojej pamięci i przesyłają je po ponownym nawiązaniu łączności.

Charakterystyka systemów GPS, zarządzanie flotą:

 • Dwukierunkowa wymiana informacji między kierowcą, a systemem lub dyspozytorem Kontrola nad planową realizacją dotarcia ładunku do celu,
 • Lokalizacja monitorowanych pojazdów na mapie cyfrowej (+ pozycja geograficzna na terenie Polski i Europy)
 • Definicja dozwolonych obszarów poruszania się - informacje o opuszczeniu wyznaczonego terenu poruszania się, zaprogramowanej trasy, postojów itp. (rejestracja tych danych)
 • Informacje o zużyciu paliwa, obrotach silnika, prędkość (rejestracja parametrów eksploatacyjnych pojazdu)
 • Ocena orientacyjnego czasu dotarcia ładunku z punktu "A" do punktu "B".
 • Uzyskanie informacji o otwarciu drzwi kierowcy przy uruchomionym silniku tzw. funkcja przeciw uprowadzeniowa
 • Zdalne odcięcie, zablokowanie pracy silnika (z centrum monitoringu)
 • Automatyczny nadzór i rejestracja pracy użytkowników
 • Odbiór sygnałów alarmowych,
 • Sygnalizacja optyczna i akustyczna faktu przekroczenia dozwolonego obszaru lub prędkości,
 • Obsługa dowolnej ilości monitorowanych pojazdów

Dostęp do systemu

Zarządzanie pojazdami odbywa się zazwyczaj poprzez platformę internetową. Wymagania sprzętowe: komputer z dostępem do Internetu; Oprogramowanie Windows 9X, 2000, NT, XP, Vista, 7; Przeglądarka Internetowa "Internet Explorer" lub „Mozzila Firefox”. Systemy oferowane przez firmę Navsystems są całkowicie bezobłsugowe: wystarczy odpowiedni login oraz hasło które umożliwią Państwu dostęp do naszego systemu On-Line. Wszystko w pełni z automatyzowane po to aby nasz Klient cieszył prostotą i niezawodnością obsługi.