Panel
klienta
navsystems

O nas

o nas

Firma Navsystems istnieje na rynku od roku 2005. Początki działalności koncentrowały się na montażu urządzeń lokalizacyjnych GPS w pojazdach klientów. Wykonaliśmy setki specjalistycznych montaży urządzeń monitorujących. Obecnie, aby wyjść na przeciw wymaganiom rynkowym, stworzyliśmy własny, autorski system monitoringu „Geolocator”. Monitoring pojazdów GPS - System pozwala na podgląd monitorowanych obiektów w czasie rzeczywistym. Dane są gromadzone i przesyłane przy użyciu systemu GPS i sieci GSM.


NavSystems - systemy do zarządzania flotą, monitoring GPS, monitoring pojazdów, ochrona GPS, lokalizacja pojazdów. Cała Polska, najczęściej Bielsko.

Jako nieliczni oferujemy dostęp do aplikacji w wersji demo, która pozwoli zapoznać sie z systemem. Nie trzeba nic instalować wystarzczy przeglądarka internetowa. System jest dostępny on-line 24 godziny na dobę.

Jako autorzy systemu jesteśmy w stanie dostosowywać go do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza oferta jest ciągle rozwijana, zarówno pod względem sprzętowym jak i programowym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Umów się na rozmowę z naszym doradcą handlowym w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.