Panel
klienta
navsystems

Ochrona pojazdów

Twój pojazd skradziono? Odzyskaj go sam

ochrona

  • Lokalizacja na mapie cyfrowej
  • Zdalne odcięcie zapłonu
  • Ochrona życia poprzez przycisk antynapadowy
  • Zniżki w ubezpieczeniach z tytułu dodatkowego zabezpieczenia

Innowacyjne rozwiązania

Blokowanie pracy silnika z poziomu aplikacji

BUTTON STOP ENGINE
Innowacyjne rozwiązanie służące do blokowania pracy silnika pojazdu z poziomu aplikacji Geolocator, poprzez dedykowany przycisk.

Blokowanie pracy silnika SMS

SMS STOP-RUN ENGINE
Innowacyjne rozwiązanie służące do samodzielnego blokowania pracy silnika pojazdu, który został skradziony za pomocą telefonu komórkowego.

Dlaczego właśnie ochrona GPS?

ochrona

Niestety nawet najlepszy alarm jest skuteczny dopóki potencjalny złodziej nie odjedzie naszym samochodem. A co z naszym bezpieczeństwem w pojeździe? Przecież uprowadzenia kierowców również się zdarzają. Systemy GPS są wstanie zapewnić ochronę i Państwu i Waszym pojazdom. Ciągła lokalizacja, pełen dostęp do obserwowanego pojazdu, interwencja grup policyjnych w razie zagrożenia życia - to właśnie możliwości jakich dotąd nie oferowały żadne alarmy. Zaawansowana technika pozwala nam miedzy innymi na zdalne odcięcie zapłonu skradzionego juz pojazdu oraz na automatyczne wysyłanie wszelkich sygnałów alarmowych do centrum monitoringu.

Wszystkie systemy które oferuje Nasza firma są systemami znanymi, przetestowanymi oraz posiadającymi certyfikaty pozwalające montować je w nowych pojazdach bez obawy utraty gwarancji.